وبلاگ عصر پادشاهان

جدیدترین سرور بازی آنلاین عصرپادشاهان (سرور 17)  راه اندازی شد.

نوع سرور کلاسیک مدت شش ماهه

شروع سرور : 1392/06/02

لینک ثبت نام در سرور جدید

نوشته شده در ۱۳٩٢/٦/۸ساعت ۱٠:٢٤ ‎ق.ظ توسط kingseraa نظرات () |

گفتیم که جاسوسان این سرزمین خبر آورده بودند که سپاهیان گینگیزها گنجینه هایی را همراه دارند که بسیار ارزشمندند.

لذا گروهی از قهرمانان را برای تصاحب  این غنایم به سوی آنان اعزام نمودند.

حس همکاری و روابط دوستانه، جای نبردها و غارت ها را گرفت.

زیرا برای رسیدن به هدف نهایی حکومت ها مجبورند از تخصص سایرین نیز بهره برداری کنند و کارها را به صورت گروهی انجام دهند.

در این مدت صدها کشور قدرتمند تشکیل شده و این کشورها  با مقاومت در برابر حمله های گینگیزها، کم کم به سمت شهرهایی که توسط گینگیزها تسخیر شده بودند، حرکت و آن شهرها را تسخیر می کردند.

بازی عصر پادشاهان داستانی بسیار جذاب و اسرارآمیز است که شما را در حین بازی با اتفاقات بسیار جالبی مواجه می نماید.

کلید طلایی، صندوقچه های گنج، کتیبه جاودان، شهرهای افسانه ای گینگیزها و . . . تنها بخشی از داستان اسرارآمیز asre padeshahan هستند و این شما هستید که باید در مسیر این بازی به اسرار نهفته آن پی ببرید.

نوشته شده در ۱۳٩٢/٦/۸ساعت ۱٠:٢۳ ‎ق.ظ توسط kingseraa نظرات () |
قرن ها سال پیش از این مردم سرزمین asre padeshahan در کمال امنیت و آرامش، در شهرها و روستاهای خود مشغول زندگی بودند، کارهای روزمره آنان شامل تجارت، کسب و کار،  ساختمان سازی، کشاورزی و آموزش و پرورش کودکان و تربیت شجاعان سرزمینشان بود.

Centuries ago the people of our country, in complete security and peace, the cities and their villages were busy life, their daily activities, including trade, business, construction, agriculture, education and upbringing of children and the Brave lands.

متاسفانه خبر تاسف‌باری مردم سرزمین را به وحشت انداخت؛ اقوام وحشی و شیطانی به نام گینگیزها، آرامش همه را بر هم ریخته و بر مرزهای این سرزمین پهناور هجوم آورده بودند.

Unfortunately, the unfortunate territory's horrified relatives called Gyngyz·ha wild and evil, chaos and peace all over the vast land borders had been invasions.

خبر خوب دیگری اما همزمان به گوش می رسید؛ پادشاهان و دولت های کشورهای همسایه با یکدیگر به رایزنی و مشورت پرداخته و به این نتیجه رسیدند که باید با یکدیگر هم پیمان و متحد شوند و با ایجاد لشکرهای بزرگ و متحد برای مقابله با اقوام گینگیز حرکت نمایند.

در میان جاسوسان خودی خبرهایی آوردند که حاکی از آن بود که بهترین راه شکست گینگیزها، تسخیر  و تصاحب کتیبه افسانه ای آنهاست. بنابراین گروهی از قهرمانان ملل متحد با انجام تمریناتی سخت و سنگین خود را برای تسخیر کتیبه جاودان آماده می کردند..

So a group of United Nations Championship with a hard and heavy exercises were ready to conquer the immortal inscription.

لینک ثبت نام در بازی

نوشته شده در ۱۳٩٢/٦/۸ساعت ۱٠:٢٠ ‎ق.ظ توسط kingseraa نظرات () |

- انجمن لپ تاپ - اخبار روز - آگهي رايگان - گويا آي تي - تک تمپ - گرافيک - وبلاگ